NIEOFICJALNE FORUM

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-12 10:12:24

cruiselightPL

Administrator

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 9
Punktów :   

Nowość POKŁADY...

No I doczekaliśmy się wielkich zmian.
Będą pokłądy – HURRRRRRA
Gdy czytałem tego newsa na oficjalnym forum mało kawą się nie zaplułem.
Już wczesniej pojawiały się screeny z nowymi statkami gdzie mozna było wydedukowac, że zmiany ida w kierunku wiekszego HP elit i więszej ilości armat na pokładzie, ale szczerze mówiąc nie sądziłem, że tak szybko się to stanie.
I co tak własciwie mamy...setki piratów na pokładzie i prawie 200 armat w konfiguracji dostępnej za 200 tyś pereł. Oczywiście pokłady się niszczą przy każdej topce i wymagane sa ich naprawy, przypomnijmy ,że gracz z premium zrobi to za 250 pereł.
Jednym słowem przepeaść jaka będzie dzielić początkujacego gracza od Seafightowskiego wyjadacza będzie olbrzymia, wręcz nie do przeskoczenia.
Każdy chiński kalkulatorek jest juz dziś w stanie obliczyć salew z takiej elitki....dodajmy do tego proch i większe HP + 5% szkod z pergaminów i mamy już nie statki ale pływających morderców na mapach nie dajacych szans innym.
Dzieki tym zmianom koszty gry rosną dośc proporcjonalnie tzn prawie o 100%.. J
Więcej Hp + więcej armat+ więcej kulek =  więcej realnych PLN do włożenia w gre.

Zaglądam na forum i w tym tygodniu odesżło już kilku TOP-owych graczy i na dziś dzień wiem , że bedzie ich więcej. Niestety porównywałem z innymi grami online i dziś z ręka na sercu moge powiedzieć, że SF wg mnie utrzymuje się w TOP 2 jeśli chodzi o ilość kasy jaką gracz musi władować aby nie stać się mięsem armatnim na kartach gry.

Na dzien dzisiejszy  relacja walki PvP zacierała się z dnia na dzien  po wprowadzeniu pokladów o czymś takim już mowy wogóle nie będzie. Nie wspominając o jakiś realiźmie gry, który po prostu przestał istnieć.

I tak udupiono polską scene SF na globalu bynajmniej. Niestety polak nie bedzie finansowo w stanie walczyć z Kolegami zza zachodniej granicy, posiadanie wysp przestało miec najmniejszy sens bo żaden to prestiż... bo Kto odda swoje perły na wierzyczki, które padną w kilkanaście min gdy podpłynie do nich 50 statków z 9000 tys dział na pokładach...

Smutna godzina o ciemne chmury nad mapami...poczekamy zobaczymy mam nadzieje, że Ktoś się w końcu przebudzi...

Offline

 

#2 2009-06-12 14:06:40

Frathis

Nowy użytkownik

Skąd: Zduńska Wola
Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nowość POKŁADY...

Z Seafight'em źle zaczęło się dziać, według mnie, już przy pojawieniu się Magellanów...Czar Seafight prysł wraz z wprowadzeniem wysp...o prochu i tarczach nie wspominając...

Co gracz zyskuje za wywalanie kosmicznych sum w tą grę...? Lagi, niestabilny kod gry, prymitywną grafikę... No i najważniejsze - praktycznie zerową grywalność, umiejętności, zmysł taktyczny przestaje się liczyć, o ile kiedyś lawirując pomiędzy mapami można było nawet będąc o 3-4 uderzenia do tyłu rozwalić przeciwnika, teraz szykuje się na to, że nie zdążymy dopłynąć do krańca mapy... Genialnie:)


Najczęściej krytykowane osoby to te, które mają własne zdanie i nie boją się go głosić...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-live.pun.pl www.gang-bang.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.jedizakon.pun.pl www.alamaloc.pun.pl